چاپ        ارسال به دوست

آموزش

دوره ارتقاء سطح دانش مدیران اماکن آبی

⭕️دوره ارتقاء سطح دانش مدیران اماکن آبی برگزار گردید
 
 
به گزارش روابط عمومی هیات شنای استان ارتقا سطح دانش مدیران اماکن آبی امروز ۱۸ اسفند با حضور جناب آقای حیدری نائب رئیس فدراسیون نجات غریق کشور و جناب آقای ستوده نژاد معاون ورزشی استان در محل آمفی تئاتر هتل ائل گلی تبریز برگزار گردید.
 
در این دوره که با استناد به ماده 47 آئین‌نامه اجرایی فدراسیون نجات ‌غریق به منظور بالا بردن سطح دانش مدیران اماکن آبی با تعامل و همکاری هیات شنای استان برگزار گردید، تمام مدیران استخرها و اماکن آبی استان موظف به حضور در دوره بودند تا با قوانین و مقررات جدید استخرها و اماکن آبی آشنا شوند.
 
علیلو معاون قضایی رئیس کل و سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان آذربایجان شرقی نیز با حضور در این دوره به تشریح مسائل قضایی و کیفری پرداختند.
 
ستوده نژاد معاون ورزشی استان نیز تشکیل این دوره را بسیار مهم دانست و از مدیران خواست تا ضمن رعایت حقوق ارباب رجویان به مسائل مربوط به منجیان غریق و مربیان نیز توجه ویژه کنند، ایشان همچنین در خصوص کم فروشی برخی استخرها و رعایت اصول انصاف جهت ارائه تخفیفات برای رقابت سالم بین استخرها را خواستار شدند.
 
حیدری نائب رئیس فدراسیون نیز با تشکر و قدردانی از کلیه عوامل برگزار کننده این دوره، آذربایجانشرقی را پیشرو در مدیریت اماکن آبی استان دانست و خواستار تعامل هرچه بیشتر مدیران با منجیان و مربیان شدند، ایشان همچنین مطرح کردن مباحث حقوقی و رعایت قوانین را به نفع همگان دانستند و بکارگیری مربیان و منجیان غریق را منوط به گذراندن آمادگی سالیانه برشمردند.
 
همچنین در این دوره آقایان فرج اللهی رئیس هیات شنای استان، عادل مقام رئیس هیات نجات غریق استان، احمدی نماینده بهداشت استان، اسدی رئیس حراست اداره ورزش و جوانان استان نیز به تشریح وظایف پرداختند.
 
در پایان نیز از مدیران منتخب استخرها به رسم یادبود تجلیل به عمل آمد.


١٥:٣٢ - شنبه ١٨ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ١٤١٣    /    تعداد نمایش : ٢٣١خروج