Fmenu Not Found!
weather.ir is down
 
 
 
اخبار > جشنواره شنا به مناسبت بزرگداشت روز جهانی فدراسیون شنا برگزار گردید.


  چاپ        ارسال به دوست

استعدادیابی

جشنواره شنا به مناسبت بزرگداشت روز جهانی فدراسیون شنا برگزار گردید.

⭕️ جشنواره شنا به مناسبت بزرگداشت روز جهانی فدراسیون شنا برگزار گردید.
جشنواره شنا به مناسبت بزرگداشت روز جهانی فدراسیون شنا در دو نوبت پسران و دختران به صورت جداگانه برگزار گردید. این مسابقات که بمنظور بزرگداشت روز جهانی فدراسیون شنا "فینا" در کل کشور بصورت همزمان و در استان آذربایجان شرقی با حضور تیم هایی از شهرستان های میانه، مراغه، شبستر، هیات شنای ملکان، هیات شنای اسکو، هیات شنای سردرود و استخر های سطح شهر تبریز به میزبانی شهرستان تبریز پیگیری شد. در این مسابقات نزدیک به 550 نفر که در بخش دختران 214 نفر و در بخش پسران 270 نفر و در دو رده سنی 9-10 سال و 11-12 سال و در چهار ماده 25 آزاد، 25 متر کرال پشت، 50 متر آزاد، 50 متر کرال پشت شرکت نمودند. بخش دختران در روز 28 تیر ماه در استخر مهر تبریز و بخش پسران نیز 29 تیر در استخر کوثر تبریز برگزار گردید.
اکبر فرج الهی رئیس هیات شنای استان آذربایجان شرقی در این رابطه افزود؛ طبق برنامه ریزی های بعمل آمده در هیات استان از تمامی استخرها و مربیان مدارس شنای استان برای حضور در این مسابقات دعوت بعمل آمد. ایشان همچنین هدف از برگزاری جشنواره های شنا را ایجاد شور و نشاط در بین نونهالان و همچنین ارتقاء سطح سلامت عموم بیان کردند و افزودند؛ برگزاری جشنواره های شنا آشنایی والدین گرامی و نونهالان از مسابقات را افزایش می دهد و تجربه ایست که می تواند منجر به پدید آمدن قهرمانان و نام آوران ورزشی در سطح کشور شود.
ایشان در پایان از معاونت محترم ورزشی استان جناب آقای حبیب ستوده نژاد جهت حضور در این مراسم و مدیران محترم استخر کوثر جناب آقای عادل مقام و استخرمهر جناب آقای ساکت و اسپانسر این جشنواره فروشگاه لوازم ورزشی بهارک 2 و تمامی عزیزانی که در برگزاری این مراسم شرکت داشتند تقدیر و تشکر کردند.
لازم به ذکر است رکوردهای ثبت شده شناگران فردا در وب سایت و کانال تلگرام هیات منتشر می شود..
Website: www.e-a-swimming.com
🔹Telegram: easwimming
🔹Instagram: easwimming
 


١٤:٢٢ - جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧    /    شماره : ١٣٥٧    /    تعداد نمایش : ١٦٩خروج
 
 
 
بازديدکنندگان اين صفحه: 576880 | بازديدکنندگان امروز: 141 | کل بازديدکنندگان: 1028972 | بازديدکنندگان آنلاین: 11 | زمان بارگزاري صفحه: 0/1562 ثانيه
AryanicCMS:weather S: