صفحه اصلي|اخبار|پیوندها|گالری عکس|تماس با ما

 

 
 
 
رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو کشور
موفقیت درشنا و شیرجه نیازمند برنامه مدون شش ساله است
رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: موفقیت در این رشته های مادر و مدال آور المپیکی برنامه های مدون و جامع شش تا هفت ساله می طلبد. محسن رضوانی روز چهارشنبه در مجمع عمومی سالیانه هیات شنا، شیرجه و واترپلو آذربایجان شرقی، افزود: در سال های گذشته توجه چندانی به مقوله قهرمانی در این رشته ها نشده است که تلاش داریم با اجرای طرح های مختلف و برگزاری کلاس ها و مسابقات استانی و ملی گام های مهمی در این زمینه برداریم که فعال تر کردن هیات های استانی می تواند در این رابطه تعیین کننده باشد.
 ١٧:٤٧ - چهارشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس هیات شنای آذربایجانشرقی :
کیفی سازی با محوریت اخلاق مداری ، ورزشکاران سازمان یافته و استعدادیابی از اهداف شنای آذربایجانشرقی است
ابراهیم فیروزی رییس هیات شنا ، شیرجه و واترپلوی آذربایجانشرقی گفت : کیفی سازی با محوریت اخلاق مداری ، ورزشکاران سازمان یافته و استعدادیابی از اهداف شنای آذربایجانشرقی است. وی در مجمع عمومی سالیانه هیات شنا، شیرجه و واترپلو آذربایجان شرقی با ارائه عملکرد هیات شنای استان افزود : برگزاری 39 دوره مسابقات قهرمانی استان ، اعزام به 12 قهرمانی کشور ، دعوت از 13 ورزشکار استان به اردو های تیم ملی و حضور 6 ورزشکار در ترکیب تیم ملی در رقابتهای برون مرزی و ارتقاء و بهبود رکوردهای کشوری توسط مهدی انصاری و سروش قندچی در کشور، که حاصل این افتخارات برای استان کسب 60 مدال رنگارنگ بوده است .
 ١٧:٤٥ - چهارشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
نقره ولی پور پایان بخش کار ایران در جام شیرجه آیندهوون
کار نمایندگان شیرجه ایران در جام شیرجه سِنِت (آیندهوون) با مدال نقره ولی پور در روز آخر و مجموع دوطلا و یک نقره به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ چهارمین و آخرین روز جام شیرجه آیندهوون هلند تحت عنوان “جام شیرجه سِنِت” با حضور ملی پوشان ایران در ماده تخته یک متر انفرادی همراه شد. در این مسابقه مجتبی ولیپور و حمید کریمی به عنوان نفرات اول و ششم راهی مرحله فینال شدند. در فینال که شب گذشته (یکشنبه) برگزار شد مجتبی ولی پور با امتیاز ۳۷۳٫۳۰ به نشان نقره این ماده رسید. حمید کریمی دیگر فینالیست ایران در این ماده ۳۲۱٫۹۰ امتیاز گرفت و به عنوان چهارمی بسنده کرد.
 ٠٧:٥٥ - چهارشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
چهارشنبه 21 بهمن
محسن رضوانی رییس فدراسیون شنا ، شیرجه و واترپلوی کشور به تبریز سفر میکند
محسن رضوانی رییس فدراسیون شنا ، شیرجه و واترپلوی کشور 21 بهمن به تبریز سفر میکند. محسن رضوانی رییس فدراسیون شنا ، شیرجه و واترپلوی کشور برای بازدید از استخر قهرمانی مجموعه ورزشی یادگار امام ره ، حضور در مجمع عمومی و سالیانه هیات شنا ، شیرجه و واترپلوی آذربایجانشرقی ، بازدید از استخر شیرجه میرداماد تبریز و نشست با کمیته های اجرایی هیات شنای استان و تجلیل از قهرمانان شنا ، شیرجه و واترپلو به تبریز سفر مکیند. در مجع عمومی و سالیانه هیات شنا ، شیرجه و واترپلوی آذربایجانشرقی که با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار خواهد شد ، عملکرد هیات در سال 1393 و تقویم ورزشی سال 1394 و بیلان مالی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
 ١٤:٥٧ - سه شنبه ٢٠ بهمن ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
22 و 23 بهمن
دور برگشت لیگ شنای قهرمانی مردان باشگاههای آذربایجانشرقی در تبریز برگزار خواهد شد
دور برگشت لیگ شنای قهرمانی مردان باشگاههای آذربایجانشرقی در تبریز برگزار خواهد شد. دور برگشت روزهای 5شنبه و جمعه 22 و 23 بهمن برگزار و رقابتها 22 بهمن از ساعت 15 و 23 بهمن از ساعت 8/30 صبح در استخر طالقانی برگزار میشود. دور رفت لیگ شنا استان روز جمعه ۹ بهمن ماه در استخر میرداماد تبریز با حضور تیمهای استخر 29 بهمن تبریز ، آموزش و پرورش تبریز ، مراغه ، دلفین های قهرمانی مراغه ، اهر ، مرند ، شبستر و میانه برگزار شد و تیم میانه با کسب 543 امتیاز قهرمان شد و تیمهای آموزش و پرورش تبریز با 540 امتیاز و استخر 29 بهمن تبریز با 478 امتیاز دوم و سوم شدند و تیمهای هیات شنای مراغه ، هیات شنای شبستر ، دلفین های قهرمان مراغه ، هیات شنای اهر و هیات شنای مرند در رده های چهارم تا هشتم ایستادند.
 ١٥:٥٨ - دوشنبه ١٩ بهمن ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
مجتبی ولیپور شیرجه روی تبریزی به مدال طلای در ماده دونفره هماهنگ جام شیرجه آیندهوون دست یافت
مجتبی ولیپور شیرجه روی تبریزی به همراه حمید کریمی در ماده دونفره هماهنگ به مدال طلا رسید و جام شیرجه آیندهوون را با دست پر ترک کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در سومین روز مسابقات شیرجه آیندهوون تحت عنوان “جام شیرجه سِنِت” نمایندگان ایران خوش درخشیدند. حمید کریمی و مجتبی ولیپور بر سکوی نخست ماده هماهنگ دونفره سه متر ایستادند. پس از این دو شیرجه روهایی از هلند و سوئیس رده های دوم و سوم را از آن خود کردند. در ادامه هم شهنام نظرپور از سکوی ۱۰ متر پایین پرید و بالاتر از شیرجه روهای باشگاه هلیپولیس و پی اس وی با ۳۷۸٫۳۰ امتیاز اول شد. او در این ماده علاوه بر کسب نشان طلا رکورد شخصی خود را هم ارتقا بخشید.
 ١٣:٣٧ - يکشنبه ١٨ بهمن ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
هفته دهم لیگ واترپلو (جام ۲۹ بهمن تبریز)
جوانان تبریز از سد کمیته غواصی گذشت
هفته دهم لیگ واترپلو (جام ۲۹ بهمن تبریز) بین تیم های جوانان تبریز و کمسته غواصی برگزار شد. در این دیدار این دیدار جوانان تبریز 15 بر 11 از سد کمیته غواصی گذشت با این برد تیم جوانان تبریز 8 امتیازی و در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفت و نساجی وکیلی همچنان ۱۰ امتیازی و در صدر جدول ایستاده است .
 ٠٧:٥٣ - يکشنبه ١٨ بهمن ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
 
 
یادداشت و سخن روز

نظرسنجی
به نظرشما اولویت هیئت شنا،شیرجه و واترپلواستان آذربایجان شرقی درسال 1393 چه می تواندباشد؟

توسعه همگانی
توسعه قهرمانی
آموزش واستعدادیابی
توسعه شنای بانوان
برگزاری مسابقات مختلف استانی
میزبانی مسابقات کشوری

ساعت و تاریخ
جمعه ٢٣ بهمن ١٣٩٤
تبلیغات

 

 
صفحه اصلي|اخبار|پیوندها|گالری عکس|تماس با ما
بازديدکنندگان اين صفحه: 60140 | بازديدکنندگان امروز: 303 | کل بازديدکنندگان: 706415 | بازديدکنندگان آنلاین: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 0.9688 ثانيه