صفحه اصلي|اخبار|پیوندها|گالری عکس|تماس با ما

 

 
 
 
فراخوان
فراخوان جمع آوری و صدور گواهی مربیگری جدید
کمیته آموزش فدراسیون شنا برای آن دسته از بانوانی که پیش از سال ۱۳۸۳ گواهی مربیگری دریافت کرده اند، فرصت تبدیل مدارک ارائه کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ گواهینامه های مربیگری آن دسته از بانوانی که قبل از سال ۱۳۸۳ موفق به گذراندن دوره های مربیگری خود شده اند توسط انجمن شنای بانوان صادر شده است. از این رو واحد آموزش قصد جمع آوری و صدور گواهی جدید برای این اشخاص دارد. برای تیدیل گواهی های قدیمی به کارت گوچک و گواهی جدید با در دست داشتن مدارک زیر به واحد آموزش فدراسیون شنا مراجعه فرمایید. مدارک لازم برای تبدیل گواهینامه مربیگری کپی شناسنامه کپی کارت ملی واریز مبلغ ۶۰۰۰۰۰ ریال به حساب شماره ۰۱۰۸۷۶۱۱۳۱۰۰۰ بانک ملی به نام فدراسیون شنای جمهوری اسلامی ایران ۲قطعه عکس
 ٠٩:٥٣ - سه شنبه ٢١ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
آذربایجانشرقی با تیم قدرتمند و مدعی در مشهد
ترکیب تیم آذربایجانشرقی در مسابقات شنای مسافت کوتاه رده های سنی بالای ۱۵ سال جام ولایت در مشهد مقدس معرفی شد
ترکیب تیم آذربایجانشرقی در مسابقات شنای مسافت کوتاه رده های سنی بالای ۱۵ سال جام ولایت در مشهد مقدس معرفی شد. بر اساس اعلام کمیته فنی ، مهدی انصاری ، سروش قندچی ، پویا خادم ، عباس جهانگیری و بهزاد نوبری پور به مربیگری داریوش عباسی و سرپرستی سید رضا حسینی میلانی در این رقابتها حضور دارند. مسابقات شنای مسافت کوتاه رده‌های سنی بالای ۱۵ سال به میزبانی خراسان رضوی برگزار می‌شود. این رقابت ها از ۲۱ تا ۲۳ مهر ۱۳۹۴ برای متولدین متولدین ۱۳۷۹ به پائین برنامه ریزی شده است. مسابقات امسال در شهر مشهد و در استخر پارک ساحلی آفتاب این شهر برگزار می شود و هدف از اجرا آن توسعه کمی و کیفی شنای کشور عنوان شده است.
 ٢٢:١٦ - دوشنبه ٢٠ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
به گزارش روابط عمومی هیئت شنا،شیرجه وواترپلو استان،بولتن ونتایج کامل ونهایی مسابقات شنامسافت کوتاه جام سرداران آذربایجان سال 1394(دختران-پسران)جهت اطلاع علاقمندان،رسانه ها وشرکت کنندگان ،درصفحه اصلی سایت قسمت((عنوان ها))دربخش ((بولتن جام سرداران آذربایجان))درج گردیده است.علاقمندان بامراجعه به بخش مربوطه می توانند ازنتایج کامل ونهایی این مسابقات باخبرشوند.
 ١٣:٣٢ - يکشنبه ١٩ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
تحویل کارت های مربیگری شنا درجه سه
کارت های مربیگری شنا درجه سه افراد مشروحه ذیل آماده تحویل می باشند. این افراد میتوانند همه روزه از ساعت 9 الی 14 به دفتر هیئت شنا جهت گرفتن کارت هایشان مراجعه نمایند. آقایان:فرزاد جودیان-میرمجید زینالیان-نیما حامد چمن-جعفر حیدروند-علیرضا نیکوزاده-محمد بهرو-شاهین فرید علی نیا-علی آزاد-مجتبی نوروز زاده-علی مظفری-مصطفی صادق زاده-جاوید نازی خانم ها:پریسا درابلو-فریبا فرشیدی- ندا فرشباف
 ٢٣:٥٦ - پنج شنبه ١٦ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
ابراهیم فیروزی رییس هیات شنای آذربایجانشرقی در پیامی :
مدال آوری مجتبی ولی پور ، مهدی انصاری و امیر حسین امینیان در رده های سنی 2015 آسیا در بانکوک را تبریک گفت
ابراهیم فیروزی رییس هیات شنای آذربایجانشرقی در پیامی مدال آوری مجتبی ولی پور ، مهدی انصاری و امیر حسین امینیان در رده های سنی 2015 آسیا در بانکوک را تبریک گفت. وی در این پیام آورده است : جوانان غیور استان آذربایجانشرقی بارها در عرصه هاي مختلف بارها شايستگي خود را به شنا و شیرجه پرقدرت آسیا در رقابتهای مهم ورزشی نشان داده اند و این بار جوانان و امیدهای شیرجه و شنای استان و کشور با نائب قهرمانی شایستگی خود را در شیرجه و شنا به اثبات رسانده اند تا دل مردم آذربایجانشرقی را شاد کنند. فیروزی در این پیام آورده است : به لطف خداوند متعال بار ديگر شاهد تبلور غيرت، عزت و توانمندي جوانان مومن استان در رقابتی معتبر بوديم که سربلندي و افتخار را براي آذربایجانشرقی به همراه داشت. در رقابتهای رده های سنی 2015 آسیا در بانکوک ورزشکاران آذربایجانشرقی موفق شدند توسط مجتبی ولی پور 5 مدال ( 2 طلا ، 2 نقره و 1 برنز ) در مسابقات شیرجه ، مدال برنز مهدی انصاری در رقابتهای شنای۴ در ۱۰۰متر مختلط تیمی و مقامهای چهارمی و پنجمی امیر حسین رحیمیان در مسابقات شیرجه کسب کنند.
 ١٠:١٩ - پنج شنبه ١٦ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
کلینیک طلایی شنا
دومین دوره کلینیک طلایی شنا در تهران برگزار گردید.
دومین دوره کلینیک طلایی شنا در ۱۲، ۱۳ و ۱۴ مهرماه در سالن آمفی تئاتر فدراسیون شنا واقع در تهران-خیابان مفتح – خیابان ورزنده – دفتر امور مشترک فدراسیون ها برگزار گردید.که از استان آذربایجان شرقی آقایان امیر علی منیری و رامین جوادی در این دوره شرکت و توانستند دوره فوق را با موفقیت به پایان برسانند. شرکت در دوره های ارتقاء مربیگری درجه یک و مدرسی شنا که در پائیز امسال برگزار می‌شود منوط به شرکت در دوره کلینیک طلائی می باشد.
 ١٩:٣٣ - چهارشنبه ١٥ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور معاون امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان و رییس هیات شنای آذربایجانشرقی
آیین استقبال از مجتبی ولی پور و امیر حسین رحیمیان در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز برگزار شد
با حضور اکبر فرج الهی معاون امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان و ابراهیم فیروزی رییس هیات شنای آذربایجانشرقی و خانواده شنا و شیرجه استان ، از مجتبی ولی پور و امیر حسین رحیمیان در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز استقبال شد. مجتبی ولی پور شیرجه روی آذربایجانشرقی مسابقات شیرجه رده سنی آسیا (بانکوک2015) موفق شد 5 مدال شامل 2 طلا ، 2 نقره و برنز برای ایران و استان کسب کند. امیر جسین امینیان نیز موفق شد در رده های چهارم و پنجمی این دوره از رقابتها بایستد. در روز پایانی مسابقات شیرجه رده سنی آسیا و در آخرین مسابقه مجتبی ولی پور، نماینده کشورمان در ماده سکوی ۱۰ متر توانست در رقابت با حریفان خود با امتیاز ۳۰۰ به مقام اول و مدال طلا دست پیدا کند.
 ٠٠:٤٩ - چهارشنبه ١٥ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
 
 
یادداشت و سخن روز

نظرسنجی
به نظرشما اولویت هیئت شنا،شیرجه و واترپلواستان آذربایجان شرقی درسال 1393 چه می تواندباشد؟

توسعه همگانی
توسعه قهرمانی
آموزش واستعدادیابی
توسعه شنای بانوان
برگزاری مسابقات مختلف استانی
میزبانی مسابقات کشوری

ساعت و تاریخ
چهارشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٤
تبلیغات

 

 
صفحه اصلي|اخبار|پیوندها|گالری عکس|تماس با ما
بازديدکنندگان اين صفحه: 58707 | بازديدکنندگان امروز: 3 | کل بازديدکنندگان: 664279 | بازديدکنندگان آنلاین: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 0.4219 ثانيه