صفحه اصلي|اخبار|پیوندها|گالری عکس|تماس با ما

 

 
 
 
هفته سوم رقابتهای لیگ واترپلو زیر ۱۴سال ( جام رمضان)
مروارید دریا و دلفین آبی برنده های هفته سوم شدند
نتایج هفته سوم رقابتهای لیگ واترپلو زیر ۱۴سال ( جام رمضان) برگزار شد وتیمهای مروارید دریا و دلفین آبی برنده های هفته سوم شدند. در بازی اول که دو تیم مروارید دریا و ستاره دریایی به مصاف هم رفتند، در یک بازی بسیار نزدیک و نفس گیر تیم مروارید دریا توانست با نتیجه ۷بر ۶ تیم ستاره دریایی را مغلوب کند.
 ١٩:٣٣ - جمعه ٤ تير ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
مسابقه انتخابی شنا در رده سنی 12 و زیر12 سال ویژه پسران به مناسبت رمضان
هیئت شنای استان در نظر دارد یک دوره مسابقه انتخابی شنا در رده سنی 12 و زیر12 سال ویژه پسران به مناسبت رمضان برگزار نماید علیهذا مقتضی است با در نظر گرفتن مفاد این بخشنامه نسبت به اعزام تیم آن هیئت/باشگاه جهت شرکت در مسابقات انتخابی اقدام فرمائید.
 ١٤:٠٢ - چهارشنبه ٢ تير ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
دومین جشنواره شنای تخصصی به مناسبت ماه رمضان ویژه دختران در ماده کرال پشت برگزار شد
دومین جشنواره شنای تخصصی به مناسبت ماه رمضان ویژه دختران در ماده کرال پشت در مورخه 31/3/95 در استخر29بهمن تبریز با حضور بیش از 135 شناگر در رده های سنی 10-8 سال، 12-11 سال و 14-13 سال و بالای 15 سال در دو گروه A وB برگزار گردید در این جشنواره استخرهای گسترش، شهیدقاضی، پتروشیمی،29بهمن، پاراالمپیک،ابادگران، میرداماد، کوثر، پیام، دلفین، سهند، کارگران، رضوان و شهرستان جلفا حضور داشتند .
 ١٣:٠٤ - چهارشنبه ٢ تير ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
دومین دوره لیگ واترپلوی زیر 14 سال جام رمضان
دلفین آبی و موجهای دریا برابر رقبای خود به برتری رسیدند
هفته دوم رقابتهای لیگ واترپلو پسران زیر 14 سال (جام رمضان) روز جمعه 28 خرداد برگزار شد . در هفته دوم رقابتها بازی نخست مصاف دو تیم دلفین آبی و ستاره دریایی بود که در یک بازی پرهیجان و نزدیک تیم دلفین آبی توانست با نتیجه 5 -4 تیم ستاره دریایی را مغلوب کند. قضاوت این دیدار را آقایان علی فکر آزاد و ستار یثربی بر عهده داشتند. همچنین در بازی دوم هفته دوم تیم موجهای دریا به مصاف تیم پیام مخابرات رفت که نهایتا تیم موجهای دریا در یک بازی یک طرفه توانست تیم پیام مخابرات را با نتیجه 15 - 1 مغلوب کند. قضاوت این دیدار را آقایان ستار یثربی و حامد لطف اله پور بر عهده داشتند.
 ١٤:٢١ - شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
کلاس هماهنگی ارتقاء داوری
کمیته داوران هیئت شنای استان اعلام کرد با توجه به تغییرات صورت گرفته در درجه بندی داوران رشته شنا به زودی کلاس هماهنگی ارتقاء داوری برگزار خواهد شد حضور برای کلیه داوران درجه 3-2-1 در این دوره اجباری می باشد و لذا از داوران آقا درخواست میگردد کلیه ابلاغهای داوری سه سال گذشته خود را در جلسه سراسری داوران استان به همراه داشته باشند زمان: 95/3/30 ساعت 10صبح مکان: استخر میرداماد-دفتر هیئت شنای شهرستان تبریز یادآوری می نمائیم: 1- داروان درجه 3 به شرطی در کلاس حضور خواهند داشت که حداقل 3 سال از صدور کارتشان گذشته باشد 2- افرادی که مدارک خود را در گردهمایی تحویل دهند مجوز حضور در دوره را خواهند داشت 3- زمان و مکان و شرایط ارتقاء دوره متعاقبا اعلام خواهد شد کمیته داوران هیئت شنا
 ١٤:٣٤ - چهارشنبه ٢٦ خرداد ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه//////////////31 خرداد
دومین دوره جشنواره شنای تخصصی (کرال پشت) در رده سنی 10-8 ، 12-11 و 14-13 و 15 سال و بالاتر در بخش دختران برگزار خواهد شد
هیئت شنای استان در نظر دارد دومین دوره جشنواره شنای تخصصی (کرال پشت) در رده سنی 10-8 ، 12-11 و 14-13 و 15 سال و بالاتر در بخش دختران با عنوان جشنواره رمضان برگزار نماید علیهذا مقتضی است با در نظر گرفتن مفاد این بخشنامه نسبت به اعزام تیم آن هیئت/باشگاه جهت شرکت در این جشنواره اقدام فرمائید.
 ١٤:٣١ - چهارشنبه ٢٦ خرداد ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
دومین دوره لیگ واترپلوی زیر 14 سال جام رمضان 21 تبریز آغاز شد
مروارید دریا و موجهای دریا برابر رقبای خود به برتری رسیدند
دومین دوره لیگ واترپلوی زیر 14 سال جام رمضان 21 تبریز آغاز شد و تیمهای مروارید دریا و موجهای دریا برابر رقبای خود به برتری رسیدند. در بازی اول این رقابتها تیم مروارید دریا ۱۱ بر 5 از سد تیم پیام مخابرات گذشت .در دیدار دوم روز جمعه 21 خرداد تیم موجهای دریا ۱۱ بر 6 تیم دلفین آبی را از پیش روی برداشت.
 ٠٧:٣٢ - شنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
 
 
یادداشت و سخن روز

نظرسنجی
به نظرشما اولویت هیئت شنا،شیرجه و واترپلواستان آذربایجان شرقی درسال 1393 چه می تواندباشد؟

توسعه همگانی
توسعه قهرمانی
آموزش واستعدادیابی
توسعه شنای بانوان
برگزاری مسابقات مختلف استانی
میزبانی مسابقات کشوری

ساعت و تاریخ
شنبه ٠٥ تير ١٣٩٥
تبلیغات

 

 
صفحه اصلي|اخبار|پیوندها|گالری عکس|تماس با ما
بازديدکنندگان اين صفحه: 61523 | بازديدکنندگان امروز: 282 | کل بازديدکنندگان: 747975 | بازديدکنندگان آنلاین: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 0.4063 ثانيه